Witamy | Betterleaders

ZAPRASZAMY DO NASZEJ AKADEMII

Anna Zawadzka

Rynek pracy i środowiska w których żyjemy dynamicznie zmieniają się. 65% zawodów dopiero powstanie…. Już teraz eksperci w trakcie rekrutacji na prestiżowe uczelnie wymagają wiedzy z zakresu umiejętności społecznych, takich jak: nawiązywanie relacji, komunikacja nastawiona na dialog etc. Tych umiejętności nie nauczymy się po jednym szkoleniu, potrzeba jest włączenia ich do nauki już na wczesnym etapie edukacji, a w kolejnych latach powtarzanie i praktykowanie ich w konkretych sytuacjach. Podobnie jest w kwestii technologii, która na stale zagościła w naszym codziennym zyciu. Należy wykorzystać obecną wiedzę i zachęcać dzieci do eksperymentowania oraz do rozwiajnia umiejętności logicznego myślenia, bez których w przyszłości będzie trudno będzie im zdobyć upragnioną pozycję na rynku pracy.

Anna Zawadzka

Zapisy na zajęcia - Nowe grupy!

Zapisz swoje dziecko

PROGRAMY LEADERSHIP - TEGO UCZYMY W NASZEJ AKADEMII!

Naszym celem jest przygotowanie dzieci do lepszego startu w dorosłe życie. Programy, które stworzyłam dla Akademii mają uzupełniać system edukacji dzieci w Polsce, a nie go zastępować czy zmieniać. Zapewniają rozwój osobisty każdego dziecka w oparciu o różne dyscypliny: matematykę, informatykę, fizykę, chemię, biologię i najnowsze technologie – dziedziny, które są podstawą wszelkich innowacyjnych technologii i wynalazków oraz współczesnej medycyny... czytaj więcej

Leadership Skills

Więcej...

Logical Thinking

Więcej...

Computer Science & Coding

Więcej...

Fun and Play

Więcej...

DZIEŃ Z ŻYCIA AKADEMII – KLIKNIJ, ZOBACZ, PRZYJDŹ...

W naszej Akademii każdy dzień jest inny i przynosi kolejne ciekawe doświadczenia. Odkrywanie siebie i swoich możliwości wcale nie musi być nudne. Obejrzyj i posłuchaj jak to robimy! Zapraszamy do naszej Galerii.


Better Leaders Academy
ul. Wielicka 38/U1
02-657 Warszawa
NIP 795 194 67 43
tel.: 503 302 245
REGON: 147005242
e-mail: kontakt@betterleaders.eu
Numer konta: 45 1950 0001 2006 0695 7036 0002